O NAS

Serdecznie witamy na stronach SED Usługi BHP.

15

lat doświadczenia

Od 2000 roku zajmujemy się problematyką bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach pracy, placówkach oświatowych, jednostkach samorządowych i innych firmach na terenie powiatu krośnieńskiego, sanockiego, jasielskiego i brzozowskiego. Organizujemy szkolenia BHP dla wszystkich grup pracowniczych, a także kursy BHP dla pracodawców, osób kierujących pracownikami oraz dla inspektorów służb BHP.

Nasza firma oferuje także inne usługi BHP wynikające z przepisów Kodeksu Pracy takie jak szkolenia wstępne BHP, analiza i ocena ryzyka zawodowego i inne. Prowadzimy również profesjonalną i pełną obsługę w zakresie BHP wynikającą z przepisów Rozdziału X Kodeksu Pracy – Służba Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Do wyboru klienta należy czy będzie to stała umowa czy jednorazowe zlecenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo także inne kursy związane z udzielaniem pierwszej pomocy przedlekarskiej, a także związane z turystyką dzieci i młodzieży szkolnej – kurs kierwoników kolonii i kurs wychowawców kolonii.

Szkolenia przez nas organizowane odbywają się w siedzibie klienta lub w naszym biurze gdzie dysponujemy również salą wykładową, która może pomieścić 50 osób.

usługi bhp dla firm krosno
CIOP PIB

Od 2002 roku współpracujemy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – Państwowym Instytutem Badawczym w Warszawie w wyniku czego nasi wykładowcy uzyskali certyfikaty kompetencji personelu problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie prawnej ochrony pracy oraz problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

SED Usługi BHP stale współpracuje z Państwową Inspekcją Pracy, a także z Państwową Inspekcją Sanitarną w zakresie rozwiązywania problemów wynikających z niebezpiecznych warunków pracy.

Naszym klientom zapewniamy konkurencyjne ceny, wysoki poziom kwalifikacji naszych specjalistów i wykładowców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy i korzystania z naszych usług.

Dariusz Szuba